Loading...
https://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header1gk-is-89.jpg https://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header2gk-is-89.jpg https://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg https://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg https://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header5gk-is-89.jpg

Yetkili BMC Servisi

Yetkili BMC Servisi

BMC SERVİSİ

BMC SERVİSİ

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Hakkımızda

OTO AYDEMİR Mot.Araç.Ltd.Şti. 1986 yılında BMC-OMPAŞ yedek parça bayisi olarak Çanakkale'nin Çan İlçesinde BMC ailesine katılmıştır. 2001 yılında da BMC Yetkili Servisliğini almıştır. Firmamız, BMC ailesi içerisinde üstlendiği misyonu en iyi şekilde taşıyan güçlü, eğitimli ve her biri alanında uzman olan ustalara sahiptir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen firmamız, BMC Yetkili Servisliği, BMC Yetkili Parça Bayiliği ve Yetkili Egzoz Emisyon İstasyonu olarak faaliyet göstermektedir.

Frimamız, Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır.

OTO AYDEMİR Mot. Araç. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
BMC Yetkili Servisi ve BMC Yetkili Parça Bayisi
Telefon: 0 286 412 0964 - 416 1919 


E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Adres: Sanayi Sitesi 3 Nolu Sokak No: 23
Çanakkale-Çan