Loading...
http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header1gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header2gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header5gk-is-89.jpg

Yetkili BMC Servisi

Yetkili BMC Servisi

BMC SERVİSİ

BMC SERVİSİ

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

BMC Yetkili Servisi

Firmamız 10 Haziran 2001 tarihinde BMC Yetkili Servis Ünvanını almıştır. O günden bugüne kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla halkımızın hizmetindedir.

OTO AYDEMİR BMC YETKİLİ SERVİSİ olarak siz müşterilerimize en iyiyi en uygun şekilde sunmak için Çanakkale'nin Çan ilçesinde yetkili servis ve parça bayii olarak hizmet vermekteyiz.

Servisimiz BMC'nin belirlemiş olduğu standartlarda modern, kaliteli ve hızlı hizmet vermeye yönelik olarak yapılandırılmış ve sürekli geliştirilmektedir.

OTO AYDEMİR BMC YETKİLİ SERVİSİ kadroları alanlarında güncel eğitimleri almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis bültenleri ile en son servis bilgilerini alıyoruz, BMC teknik eğitim uzmanları tarafından BMC Satış Sonrası Hizmetler eğitim programlarına göre eğitimler alınarak yetkili servisimiz sürekli gelişimi sağlamaktadır.

OTO AYDEMİR BMC YETKİLİ SERVİSİ istenilen hizmete yönelik olarak, BMC servis özel takımları ve diğer servis ekipmanlarına gerekli yatırımları yapar. Bu yatırımlar servis hizmetlerinin güvenli, sağlıklı ve hızlı olmasını sağlar.