Loading...
http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header1gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header2gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header5gk-is-89.jpg

Yetkili BMC Servisi

Yetkili BMC Servisi

BMC SERVİSİ

BMC SERVİSİ

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

BMC Yetkili Parça Bayisi

Şirketimiz 1986 yılından bu yana yetkili parça satıcılığı yapmaktadır. BMC'nin orjinal ürünülerinin neredeyse tamamına ulaşabileceğiniz büyük bir parça stoğuna sahiptir.

BMC Satış Sonrası Hizmetler; yurtiçi ve yurtdışında, yaygın servis ve yedek parça satıcı ağı, her koşulda sınırsız hizmet anlayışı ile BMC kullanıcılarına hizmet vermektedir.

BMC Satış Sonrası Hizmetlerde en önemli ilkelerden biri “ANINDA UYGUN FİYATLI PARÇA TEMİNİ” dir. BMC Satış Sonrası Hizmetler 25.000 kalemin üzerindeki yedek parça stok çeşidiyle, orijinal yedek parça hizmetlerinin en etkin şekilde sağlanmasını, BMC yedek parça bulunabilirliğini en üst seviyede tutulmasını amaçlamaktadır. BMC Orijinal Yedek Parçaları aracınızın kullanım ömrünü uzatır, verimliliğini ve sürüş güvenilirliğini arttırır, ekonomik olmasını sağlar ve ikinci el değerini korur.

Neden orjinal yedek parçaları tavsiye ediyoruz?

  • Sizin ve aracınızın güvenliği çok önemlidir.
  • Pek çok firma orijinal BMC parça kalitesinde üretim yaptığını iddia edebilir. Ama hiçbiri BMC mühendislik ve ürün özelliklerini sunamaz.
  • Aracınızın az yakıtla yüksek performansta çalışması için orijinal BMC parçaları kullanınız.
  • Tüm parçalar, tek bir amaca hizmet, yani güvenli sürüş için çalışırlar.
  • Sadece orijinal BMC parçaları ile aracınız kendini iyi hisseder.
  • BMC’nin ucuz yedek parça fiyatları sizlerin servislerimizden çıkarken memnun ayrılmanıza sebep olur.
  • Kalite kontrolünden geçmiş orijinal BMC yedek parçaları yalnızca BMC Yetkili Satıcılarında satışa sunulur.