Loading...
http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header1gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header2gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header3gk-is-89.jpg http://otoaydemir.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/manset.header5gk-is-89.jpg

Yetkili BMC Servisi

Yetkili BMC Servisi

BMC SERVİSİ

BMC SERVİSİ

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Bmc Yetkili Servisi

Çanakkale - Çan, Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu

Servisimizde Egzoz Emisyon Ölçümü yapılmakta ve egzoz emisyon pulu verilmektedir. Günün her saati, otomobil, kamyon, otobüs ve tırların egzoz muayenesini yaptırabilirsiniz.

Egzoz Gazı Emisyon Pulu Nedir ?

Egzoz Gazı Emisyon Pulu yönetmeliği Çevre ve Orman Bakanlığı'na bağlı olup, çevreyi doğayı koruma ve toplumun temiz bir hava soluması için Motorlu Taşıtların Egzoz'dan çıkan karbonmonoksit ve karbondioksit gazı ölçümü neticesinde çıkan değerlerin uygun olması halinde, araçlara verilen bir puldur.

Egzoz Gazı Emisyon ölçümü yaptırmak sağlığımız açısından da çok önemli oldugu gibi aracımız için de önemlidir. Aracımızın yakıt tüketimi motorun düzgün çalışıp çalışmamasıyla doğru orantılıdır.

 

 

EGZOZ MUAYENE ÜCRETİ

  • Egzoz Muayene Egzoz Emisyon ölçümü 2018 yılı ücreti 55 TL (KDV Dahil)

 

1.EGZOZ PULU OLMAYAN ARAÇLARA PARA CEZASI KESİLMEKTEDİR.

2.ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARINDA EGZOZ PULU OLMAYAN ARAÇLAR AĞIR KUSURLU SAYILIP MUAYENESİ YAPILMAMAKTADIR.

3.EGZOZ PULUNUZU ALMAK İÇİN HAFTANIN HER GÜNÜ SERVİSİMİZE GELEBİLİRSİNİZ.